Xiaomi zaprezentowała dwa nowe telewizory w swojej ofercie, Xiaomi TV S Pro 65 i 75 cali. Oba modele charakteryzują się eleganckim designem, wydajnymi podzespołami i bogatym zestawem funkcji.

Wyświetlacz

Telewizory Xiaomi TV S Pro posiadają panele QLED o rozdzielczości 4K UHD. Technologia QLED wykorzystuje kropki kwantowe do generowania bardziej realistycznych i żywych kolorów. Oba modele mają również wysoką częstotliwość odświeżania 120 Hz, co zapewnia płynne i bezbłędne obrazy w grach i filmach akcji.

Podzespoły

Xiaomi TV S Pro 65 i 75 cali są napędzane przez procesor MediaTek MT9638, który zapewnia płynne działanie systemu operacyjnego Android TV 12. Telewizory mają również 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej.

Funkcje

Oba modele posiadają szeroki zestaw funkcji, w tym:

  • Dolby Vision i Dolby Atmos dla realistycznego obrazu i dźwięku
  • AMD FreeSync Premium dla płynnej rozgrywki
  • Google Assistant i Amazon Alexa dla obsługi głosowej
  • Chromecast i AirPlay 2 do przesyłania strumieniowego treści z innych urządzeń

Cena

Xiaomi TV S Pro 65 cali jest dostępny w Chinach w cenie 3499 juanów, czyli około 469 euro. Xiaomi TV S Pro 75 cali jest dostępny w Chinach w cenie 4499 juanów, czyli około 604 euro.

Podsumowanie

Xiaomi TV S Pro 65 i 75 cali to doskonałe wybory dla osób szukających dużych i wydajnych telewizorów. Oba modele oferują wysoką jakość obrazu, płynną rozgrywkę i bogaty zestaw funkcji.

(222 słowa)

One thought on “Xiaomi TV S Pro 65 i 75 cali: wszystko, co musisz wiedzieć”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *